Yakup SUDA

C# Full Stack Developerr and Graphic Designer

Hakkımda

Merhaba, ben Yakup SUDA Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği 4. Sınıf öğrencisiyim aynı zamanda C# Full Stack Developer ve aynı zamanda logo tasarımı,post tasarımları,video editleme işleri ile uğraşıyorum.

İlerleyene zamanlarda Kotlin ve Swift dillerini öğrenmeyi planlıyorum.

Bio

Yaş
23
Email
yakupsuda@gmail.com
Skype
live:.cid.cd19aeab5962bba1
Phone
+90507-699-2990
Address
İstanbul / TÜRKİYE

Professional Skills

HTML
Master
CSS
Master
C#
Master
SQL
Advance
Adobe Premiere Pro
Advance
Adobe Illustrator
Advance
Kotlin
Beginner
Unity
Advance

İş Deneyimleri

Full Stack Developer at PrimaryKey
Mayıs, 2020 - Devam Ediyor
2019 aralık ayında başladığımız AR-GE çalışmalarının sonucunda ulaştığımız veriler ile 2020 Mayıs ayında şirketimizi kurduk. Müşterilerin istekleri üzerine belli başlı projelerimiz oluşturmaya devam ediyoruz.
İntern at Nebim Yazılım
Haziran, 2018 - Temmuz, 2018
Perakendeci, Toptancı ve Üreticiler için Türkiye'nin Önde Gelen ERP ve Mağazacılık Yazılımı Üreticisi
İntern at Esenler Belediyesi
Jan, 2011 - May, 2013
Esenler, İstanbul'un ilçelerinden biridir. Kuzeyde Bayrampaşa, güneyde Güngören, güneydoğuda Zeytinburnu, batıda Bağcılar ilçeleriyle komşudur.

Gönüllü Çalışma Alanları

Organizer at GDG Kütahya
Haziran, 2020 - Devam Ediyor
Google Developer Groups(Google Geliştirici Grupları) 100 ülkede 555 şehirde aktif olarak görev yapan geliştirici topluluklarıdır. Ülkemizde 10 şehirde aktif durumunda GDG bulunmakta ve bunlar; İstanbul, Ankara, Eskişehir, Tekirdağ, Kütahya, Sivas, Konya, İzmir, Isparta, Düzce gruplarıdır.
Başkan Yardımcısı at Bilgisayar ve Bilişim Topluluğu
Haziran, 2020 - Devam Ediyor
Bilgisayar ve Bilişim Topluluğu olarak, üniversitemizde ki öğrencilere teknolojinin her alanında değer katmak için uğraşan gönüllü bir topluluğuz. Bugüne kadar üniversitemiz de çeşitli yazılım etkinlikleri ve eğitimleri yaptık. Alanında uzman kişiler ile öğrencileri buluşturup çeşitli staj ve kariyer imkanı sağladık.

Eğitim

Bilgisayar Mühendisliği Kütahya Dumlıpanar Üniversitesi
2019 - Devam Ediyor
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, 1992 yılında ‘Kuruluş ve Kurtuluş’ mücadelesinin verildiği kentin üniversitesi olarak kurulmuştur. Kütahya il merkezinde; Evliya Çelebi, Germiyan, Simav Dr. İbrahim Naci Eren ve Tavşanlı Yerleşkesi olmak üzere dört yerleşkeye 8 ilçede de ayrı binalara sahiptir.
Bilgisayar Programcılığı Altınbaş Üniversitesi
2016 - 2018
Altınbaş Üniversitesi, 2008 yılında İstanbul'da kurulmuş olan bir vakıf üniversitesidir. Kuruluşunda Kemerburgaz Üniversitesi adıyla eğitim vermeye başlayan kurum, 1 Temmuz 2017 itibarıyla Altınbaş Üniversitesi adını almıştır. İlk öğrencilerini 2011 yılında almıştır

Ürünlerimiz ve Projelerimiz

Frontend / HTML / CSS / JavaScript

Photo Agency Website

Built highly performant website front end for a Photography agency. Delivered codebase in HTML, CSS and modern JavaScript.

Graphic Design / Photoshop / Sketch

Restaurant Website Design

Web design for popular resturant chain involving complex layouts done in both Photoshop and Sketch. Collaborated with back-end and front-end team for finished product.

Frontend / HTML / CSS / JavaScript

E-Commerce Website

Built highly performant website for an E-commerce Portal. Worked with back-end team to timely deliver codebase in HTML, CSS and modern JavaScript.